KRÉTA Iskolai Alaprendszer








2005. szeptember óta Ön a
-ik látogatónk.


Jelenleg  böngészi oldalunkat.



VERSENY EREDMÉNYEK
2017/2018. tanév

NEMZETKÖZI VERSENY
Verseny neve, helyezés Tanuló neve
Szlovákia – Taekwando Verseny 1. helyezés Pfeifer Márton 7.a
Tollaslabda Verseny – magyar csapat 2. helyezés Hart Petra 6.c

ORSZÁGOS VERSENY
Verseny neve, helyezés Tanuló neve
„Örök Pódiumon” 8. Vers- és prózamondó Verseny 2017. nov. 1. helyezés Király Iván 6.a
„Örök Pódiumon” 8. Vers- és prózamondó Verseny 2017. nov. 3. helyezés Gábor Donát 5.a
Szabó Magda születésének 100. évfordulója alkalmából - egyfordulós irodalom csapatverseny 6. helyezés Somogyi Regina Kóczián Martin Papp Miranda Salánki Hanna Sebők Petra – 3.a osztály
Szabó Magda születésének 100. évfordulója alkalmából - egyfordulós irodalom csapatverseny 7. helyezés Herke Milán Palágyi András Domokos Pál Répásy Gergő
„Regősök húrján” Vers- és prózamondó Verseny arany minősítés Csernik Zakariás 7.a Király Iván 6.a
HEBE Szolgáltató és Kiadó Kft. ’Es weihnachtet schon’ karácsonyi csapatverseny 3. helyezés Kleics Bertalan, Kleics Botond 2.a

MEGYEI VERSENY
Verseny neve, helyezés Tanuló neve
Sulipóló Vízilabda Diákolimpia 1. helyezés Raffai Barna Király Iván Nagy Zalán Tóth András Csepregi Dávid Körösztös Áron Kovács Bence Patkó Dominik Gozdán Balázs Fertály Dávid Brúder Botond Szakály Levente Csatai Milán
Mindörökké Pécs – Történelemverseny - „Belvárosi Reformátorok” 7.c osztály csapata 2017. nov. 3. helyezés Buzás Dominik Rekettye Balázs Zádori Iván
Német meseverseny 1. helyezés Máté Lotti Hadházi Zsófia Hábel Márton Fertály Dávid - 6.a
Német meseverseny 2017. nov. 2. helyezés Miklós Dániel, Krausz Martin, Rang-Zubán Kristóf, Vígh Bendegúz - 5.b
Bólyai Matematika Csapatverseny 2017. okt. 2. helyezés Pál János 5.d Molnár Ákos 5.d Tóth Bálint 5.c Krausz Martin 5.b
Református Gimnázium, Német Nyelvi Verseny 6. helyezés Kilián Kiara Helga 8.a
Duatlon Diákolimpia 1. helyezés Hart Petra
Duatlon Diákolimpia 2. helyezés Herke Réka
Duatlon Diákolimpia 3. helyezés Nagy Lujza
Asztalitenisz Diákolimpia 2. helyezés Kerényi Nóra 6.c
Deák Ferenc Szövegértési és helyesírási verseny 3. helyezés Lankó Gréta 6.a
Deák Ferenc Szövegértési és helyesírási verseny 6. helyezés Galambos Gréta 8.c
Diákolimpia – tollaslabda A. kategória 1. helyezés Dorozsmai Hédi 3.a
Diákolimpia – tollaslabda B. kategória 1. helyezés Rezneki Jázmin 3.a
Sportlövészet 1. helyezés Kiss Soma 8.b
Diákolimpia - Gyorskorcsolya 1.,2. helyezés Katona Kinga 7.a
Diákolimpia – Úszás 50 m gyors- és 50 m hátúszás 1. helyezés Nyikos Emma
Diákolimpia – Úszás 50 m hátúszás 4. helyezés Mudra Málna
Diákolimpia – Úszás 50 m mellúszás 4. helyezés Nagy Judit Jáde
Diákolimpia – Úszás 100 m gyors- és 100 m pillangóúszás 1. helyezés Bujdosó Eszter
Diákolimpia – Úszás 100 m gyorsúszás 2. helyezés Zlatics Anina
Diákolimpia – Úszás 100 m gyorsúszás 3. helyezés Tóth András
Diákolimpia – Úszás 100 m pillangó- és hátúszás 2.,3. helyezés Kovács Bence
Diákolimpia – Úszás 100 m gyorsúszás 3. helyezés Nagy Zalán
Diákolimpia – Úszás váltó 4x50 m gyors, II. korcsoport lány 2.helyezés Nagy Judit Jáde Karácsony Lilla Mudra Málna Szabó Dorka Hanna
Diákolimpia – Úszás váltó 4x50 m gyors, II. korcsoport fiú 3. helyezés Csapó-Jakabos Keve Stockwell Kende Arató Bercel Pálfai Huba Csongor
Diákolimpia – Úszás váltó 4x50 m gyors, III. korcsoport lány 1. helyezés Czene Luca Habling Dorka Hart Petra Mudra Nilla
Diákolimpia – Úszás váltó 4x50 m gyors, III. korcsoport lány 2. helyezés Illés Kata Dóra Hanna Kámory Zsófia Tászler Jázmin
Diákolimpia – Úszás váltó 4x50 m gyors, III. korcsoport A kategória, fiú 1. helyezés Tóth András Kovács Bence Péter Csepregi Dávid Nagy Zalán Kovács Bence
Diákolimpia – Úszás váltó 4x50 m gyors, III. korcsoport B kategória, fiún 1. helyezés Csatai Milán Miklós Dániel Szomor Zsombor Vajda Márk
Diákolimpia – Úszás váltó 4x50 m gyors, IV. korcsoport fiú 2. helyezés Mislyenácz Martin Stockwell Bendegúz Fülöp Bertalan Wágner Mihály
Diákolimpia – Egyéni sakk bajnokság 1. helyezés Nagy Zóra

VÁROSI VERSENY
Verseny neve, helyezés Tanuló neve
Daléneklési Verseny 3-4. osztály – Népdal kategória 1. Aranymálinkó Díj Mátrabérci Natasa 3.d
Vasutas Művelődési Ház „Kedvenc népmesém” Népmesemondó verseny 1. helyezés Csernik Zakariás
Vasutas Művelődési Ház „Kedvenc népmesém” Népmesemondó verseny 2. helyezés Király Iván
Vasutas Művelődési Ház „Kedvenc népmesém” Népmesemondó verseny 3. helyezés Karancsi Karolina
Református Kupa - Szuper mini csapat 1. helyezés Kiss Balázs Molnár Ákos Sós Bálint Dóra Martin Muhvic Al Dominik Kindl Barnabás Márkus Kornél Zongor Iván Barka Rita
Református Kupa - Mini csapat 3. helyezés Csuha Lilla Bóka Dominika Balogh Emma Kis Bettina Perna Szabolcs Tálosi Gréta Pokol Panna Schneider Martin Kachovetz Olivér Moezzi Arman
Építsünk együtt robotot! Vonalkövető robot kategóriában 4. helyezés Dömölki András Illés Kata Kovács Bence – 6.b

TERÜLETI VERSENY
Verseny neve, helyezés Tanuló neve
Kazinczy Szép Magyar Beszéd 5-6. o. korcsoport 3. helyezés Rajnai Zsófia
Kazinczy Szép Magyar Beszéd 7-8. o. korcsoport 3. helyezés Regdon Sára

VERSENY EREDMÉNYEK
2016/2017. tanév

NEMZETKÖZI VERSENY
Verseny neve, helyezés Tanuló neve
Nemzetközi Judo Verseny 3. helyezés Kosztor-Nemes Marcell 4.b

ORSZÁGOS VERSENY
Verseny neve, helyezés Tanuló neve
Úszó Diákolimpia Döntő 50 m gyorsúszás 15. helyezés Nyikos Emma 2.b
Úszó Diákolimpia Döntő 50 m hátúszás 20. helyezés Nyikos Emma 2.b
Tollaslabda Diákolimpia 1. helyezés Hart Petra 5.c
„Függetlenség, szabadság 1956” Országos Online Vetélkedő Egyedüli általános iskolai csapat - elismerés Gellén Hunor 7.a Bánusz Péter 7.a Horváth Brúnó 7.a
Úszó Diákolimpia Döntő 4X50 gyorsváltó 10. helyezés Csatai Milán, Kovács Bence, Nagy Zalán, Tóth András 4.a
Úszó Diákolimpia Döntő 4X50 gyorsváltó 17. helyezés Wagner Máté 8.a Juronics Máté 8.a Nagy Péter 8.a Vald Erik 8.b
Úszó Diákolimpia Döntő 4X50 gyorsváltó 19. helyezés Czene Luca, Herke Réka, Lőrinc Lili, Oláh Gréta 4.a
Országos Fuvolaverseny Duó kategória 2. helyezés Karancsi Karolina 4.a Dóra Hanna 4.b
Országos Szorobánverseny 3. helyezés Fertály Dávid 5.a
Országos Szorobánverseny 5. helyezés Szőrfi Levente 2.b
Országos Szorobánverseny 4. helyezés Jeges Milán 3.a
Országos Szorobánverseny 4. helyezés Bosnyák Levente 3.c
Országos Szorobánverseny 5. helyezés Szabó Barnabás 3.a
Országos Vidékbajnokság 50m, 100 m gyorsúszás 3.,4. helyezés Bujdosó Eszter 7.a
Országos Vidékbajnokság 4x50m gyors- és 4x50m vegyesváltó 2.,2. helyezés Bujdosó Eszter 7.a
Ritmikus Gimnasztika 2.,4. helyezés Dörnyei Réka 8.a
Országos Diákolimpia Judo 7. helyezés Kosztor-Nemes Marcell 4.b
Országos Diákolimpia Párbajtőr 16. helyezés Kosztor-Nemes Boldizsár 3.a

REGIONÁLIS VERSENY
Verseny neve, helyezés Tanuló neve
Müller Ferenc Kémia Verseny 1. helyezés Bogner Marcell 8.a Herczeg András 8.a
Benedek Elek Regionális Mesemondó Verseny 1. helyezés Csernik Zakariás 6.a
Benedek Elek Regionális Mesemondó Verseny 2. helyezés Király Iván 5.a
Benedek Elek Regionális Mesemondó Verseny 3. helyezés Csernik Zorka 3.a
Benedek Elek Regionális Mesemondó Verseny különdíjas Lankó Gréta 5.a
Dunántúli vers- és prózamondó Verseny sikeres szereplésükkel bejutottak a budapesti országos gálára Csernik Zakariás 6.c Király Iván 5.a Dömölki Attila 8.b

TERÜLETI VERSENY
Verseny neve, helyezés Tanuló neve
Kazinczy „Szép Magyar Beszéd” Verseny 2. helyezés Dömölki Attila 8.b

MEGYEI VERSENY
Verseny neve, helyezés Tanuló neve
Népdaléneklési Verseny kiemelt arany helyezés Mátrabérci Natasa 2.d
Népdaléneklési Verseny ezüst helyezés Madura Izabella 2.d Horváth Frida 4.c
Népdaléneklési Verseny bronz helyezés Radnai Borcsa 4.d Nagy Lujza 4.a
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 2. helyezés Jáger Luca 6.b
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny 5. helyezés Schneider Szonja 6.b
Csorba Győző Versmondóverseny 7.-9. évfolyam korcsoport 2. helyezés Regdon Sára 7.b
„Mindörökké Pécs” Műveltségi Vetélkedő 4. helyezés Galambos Gréta 7.c Gellén Hunor 7.a Wágner Dávid 7.c
Zrínyi Ilona Matematika- verseny 2. helyezés Pál János 4.d
Zrínyi Ilona Matematika- verseny 4. helyezés Fertály Dávid 5.a
Német Meseverseny 2. helyezés Hatházi Zsófia 5.a Máté Lotti Luca 5.a Hábel Márton 5.a
Klimó György Könyv- és Könyvtárhasználati Verseny 4. helyezés Ernyő Alexandra 6.a
Német Nyelvi Verseny Leőwey Klára Gimnázium 1. helyezés Wagner Máté 8.a
Német Nyelvi Verseny Leőwey Klára Gimnázium 3. helyezés Oláh Tamara 8.a Bogner Marcell 8.a
Gyorskorcsolya Diákolimpia 1. helyezés Katona Lilla 8.a Katona Kinga 6.a
PTE Deák Magyar nyelvi és szövegértési Verseny 2. helyezés Merza-Szabó Nikolett 4.a
PTE Deák Magyar nyelvi és szövegértési Verseny 3. helyezés Machlik Bori 6.a
Népdaléneklési Verseny 1. helyezés Mátrabérci Natasa 2.d
Népdaléneklési Verseny 2. helyezés Madura Izabella 2.d Horváth Frida 4.c
Népdaléneklési Verseny 3- helyezés Radnai Borcsa 4.d Nagy Lujza 4.a
Kazinczy „Szép Magyar Beszéd” Verseny 2. helyezés Dömölki Attila 8.b
Úszó Diákolimpia 50 m gyors 1. helyezés Nyikos Emma 2.b
Úszó Diákolimpia – 50 m mellúszás 1. helyezés Nyikos Emma 2.b
Úszó Diákolimpia – 50 m gyorsúszás 2. helyezés Schlapp-Molnár Milán 2.d
Úszó Diákolimpia – 50 m mellúszás 3. helyezés Schlapp-Molnár Milán 2.d
Úszó Diákolimpia – 50 m gyorsúszás 2. helyezés Tóth András 4.a
Úszó Diákolimpia – 50 m mellúszás 2. helyezés Tóth András 4.a
Úszó Diákolimpia – 50 m mellúszás 3. helyezés Kovács Bence 4.a
Úszó Diákolimpia – 4x50 m gyorsváltó 1. helyezés Kovács Bence 4.a Tóth András 4.a Csatai Milán 4.a Nagy Zalán 4.a
Úszó Diákolimpia – 4x50 m gyorsváltó 1. helyezés Czene Luca 4.a Herke Réka 4.a Oláh Gréta 4.a Lőrinc Lili 4.a
Úszó Diákolimpia – 4x50 m gyorsváltó 1. helyezés Juronics Máté 8.a Wagner Máté 8.a Nagy Péter 8.a Mislyenácz Martin 7.c
Úszó Diákolimpia – 4x50 m gyorsváltó 2. helyezés Látschám Dóra 8.a Fazekas Jázmin 8.a OláhTamara 8.a Bandúr Boglárka 8.a
Német Népdaléneklési verseny arany minősítés Kiricsi Martin 4.b
Német Népdaléneklési verseny ezüst minősítés Hagen Katalin 4.b
Elsősegélynyújtó Verseny „Csajvér” Csapat 2. helyezés Erdős Fanni Hajzer Véda Józsa Anna Szilágyi Dóra Zlatics Anna
Vizilabda Diákolimpia II. korcsoport 1. helyezés Nagy Zalán Csatai Milán Patkó Dominik Holenka Márton Tóth Mihály Tóth András Kovács Bence
Vizilabda Diákolimpia II. korcsoport 3. helyezés Csapó Jakabos Keve Takács Zsombor Teisz Tamás Keller Zsombor Tóth Bálint Kovács Bence
Vizilabda Diákolimpia III. korcsoport 1. helyezés Gelencsér Ákos Miller Viktor Raffai Barna Gozdán Balázs Fülöp Bertalan
Vizilabda Diákolimpia III. korcsoport 3. helyezés Csepregi Dávid Pozsgai Marcell Szécsei Merse Márk

VÁROSI VERSENY
Verseny neve, helyezés Tanuló neve
Csorba Győző Könyvtár -Vetélkedő Csorba Győző emlékére 3. helyezés Csernik Eszter Zorka 3.a Juronics Anna Boglárka 3.a Balogh Lili 3.a
Csorba Győző Könyvtár -Vetélkedő Csorba Győző emlékére 5. helyezés Hajzer Noa Zója 3.c Kalamár Kamilla 3.c Kiss Viktória 3.c
Sebők Gábor Emlékverseny 1. helyezés Rekettye Balázs 6.c, Buzás Dominik 6.c, Marquette Antonio 6.c
Német nyelvi fordítóverseny 2. helyezés Oláh Tamara 8.a, Ratkai Jasmin 8.a, Kónya Helga 8.a, Bogner Marcell 8.a
Röplabda Diákolimpia IV. korcsoport 1. helyezés Hoffmann Kitti Hoffmann Hanna Kormányi Alexa Prisnyák Kitti Máté Virág Kaszás Anna Helesfay Kinga Merkler Milla
Röplabda Diákolimpia III. korcsoport 3. helyezés Kerényi Nóra Piros Virág Kocsis Mónika Habling Dorka Józsa Anna Darázsi Leila Szilágyi Nóra Závodi Eszter
Történelem Verseny 5-6. osztály korcsoport 2. helyezés Csepregi Dávid Dömölki Attila Szanyi Miklós
Vers- és prózamondó Verseny különdíj Nagy Lujza 4.a

VÁROSKÖZPONTI VERSENY
Verseny neve, helyezés Tanuló neve
Jókai Matematika Verseny 2. évfolyam 1. helyezés Kincses Leó 2.d
Jókai Matematika Verseny 2. évfolyam 2. helyezés Palágyi András 2.a
Jókai Matematika Verseny 2. évfolyam 3. helyezés Szántó Zsófia 2.b
Jókai Matematika Verseny 3. évfolyam 2. helyezés Bakonyi Lili 3.a
Jókai Matematika Verseny 4. évfolyam 1. helyezés Pál János 4.d
Jókai Matematika Verseny 4. évfolyam 2. helyezés Szántó Szabolcs 4.d
Jókai Matematika Verseny 4. évfolyam 2. helyezés Nagy Kata 4.b
Jókai Matematika Verseny 5. évfolyam 1. helyezés Fertály Dávid 5.a
Jókai Matematika Verseny 5. évfolyam 2. helyezés Verno Massimo 5.a
Jókai Matematika Verseny 5. évfolyam 3. helyezés Patkó Dominik 5.a
Jókai Matematika Verseny 6. évfolyam 1. helyezés Kincses Tamara 6.b
Jókai Matematika Verseny 6. évfolyam 2. helyezés Novák Sára 6.b
Jókai Matematika Verseny 6. évfolyam 3. helyezés Wagner Mihály 6.a
Jókai Matematika Verseny 7. évfolyam 1. helyezés Mázik Levente 7.c
Jókai Matematika Verseny 7. évfolyam 2. helyezés Pristyák Kitti 7.c
Jókai Matematika Verseny 7. évfolyam 3. helyezés Lendvai Erik 7.c
Pancake Day Vetélkedő 1. helyezés Rekettye Balázs Fekete Mia Buzás Dominik Marquette Antonio 6.c


A Belvárosi Általános Iskola versenyeredményei a
2014-2015-ös tanévben


  Versenyeredmények táblázata (PDF)



Országos diákolimpia
2015.június 1. Szeged

Marquette Antonio  4.c osztályos tanulónk

a Belvárosi Iskola színeiben kajak versenyen  4.  helyezést ért el.


Vízilabda Megyei Diákolimpia
2015. május 19-20. Hullámfürdő



Iskolánk II. és III. korcsoportos csapatai 1. helyezést értek el.

Csapattagok:
         
  II. korcsoport   III. korcsoport  
 
 
 
  Kovács Bence 3.b   Kovács Dragan 7.a  
  Szőnyi Márton 3.b   Boldog Dominik 7.b  
  Csepregi Dávid 3.b   Szakács Tamás 7.b  
  Bujtár Barna 3.c   Zlatics Botond 7.b  
  Raffai Barna 4.a   Fábián Péter 7.a  
  Tóth Mihály 3.b   Bogner Marcell 6.a  
  Szécsei Merse Márk 3.c   Németh Barna 7.a  
  Király Iván 3.a   Schäffer Tamás 7.a  
  Dömölki András 3.b   Schmieder Krisztián 7.b  
  Patkó Dominik 3.a   Kanizsai Tóth Csaba 7.a  
  Körösztös Áron 3.b   Kiss Ábel 7.a  
  Pozsgai Marcell 3.c   Tóth Marcell 7.a  
  Fülöp Bertalan 4.b      
  Csatai Milán 2.a      
  Nagy Zalán 2.a      

Felkészítő tanár: Salamon László

Az eseményről készült fényképek itt találhatók: 


Országos Német Szavalóverseny
"nyelvjárás" kategória

2015. május

Kiricsi Martin

2.b osztályos tanuló

6. helyezést ért el.

Felkészítője: Kleicsné Wunderlich Viktória


20. országos szorobánverseny
2015. május

   


 
    HELYEZÉS NÉV OSZTÁLY  
   


 
 
  • 1. ÉVFOLYAM
  • 6. Bosnyák Levente 1.c  
        7. Pintér Éva 1.c  
        7. Stockwell Kende 1.c  
        8. Jeges Milán 1.a  
          Felkészítő: Nagy Lászlóné    
       


     
     
  • 3. ÉVFOLYAM
  • 4. Fertály Dávid 3.a  
        4. Kovács Janka 3.a  
        8. Nagy Bálint 3.a  
          Felkészítő: Scheich Józsefné    
       


     


    Hungarian Open
    Paraúszó Országos Bajnokság

    2015. 05. Eger

    Iván Bence 8.c osztályos tanuló

    50 m gyorsúszás 1. hely,

    50 m pillangóúszás 1. hely,

    4x100 m vegyes váltó tagjaként 1. hely.


    Teleki Pál Országos Földrajz-földtan Verseny
    országos döntő

    2015. 05.15-17. Eger

    Kocsis Boglárka 7.b osztályos tanuló

    7. helyezést, a szóbeli fordulón 1. helyezést

    ért el.

    Felkészítő tanár: Dr. Hardicsayné Dani Gizella


    Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny
    2015. április

    Csányi Eszter, Vétek Dóra 5.a osztályos tanulók,

    Ördög Csenge, Regdon Sára 5.b osztályos tanulók

    a 7. és 8. évfolyamosok versenyében

    Ezüst

    minősítést értek el.

    Felkészítő tanár: Ódor Eleonóra

    Országos kéttusa diákolimpia
    2015.04.21. Kecskemét

    Bujtár Barna 3.c osztályos tanulónk

    4. helyezést ért el.

    Felkészítő tanár: Salamon László


    "Röplabda Diákolimpia" megyei döntője
    2015. április 20.

    Iskolánk 3. korcsoportos csapata 3. helyezést,

    4. korcsoportos csapata 2. helyezést ért el.

    Csapattagok:
             
      3. korcsoport   4. korcsoport  
      Hoffmann Hanna 5.c   Simon Fruzsina 7.b  
      Hoffmann Kitti 5.c   Tarcsai Viktorina 7.b  
      Kaszás Anna 5.c   Nagy Zsófia 7.b  
      Pusztási Vivien 5.c   Andréli Karina 7.b  
      Petőfi Gréta 5.c   Brém Napsugár 7.b  
      Ambrus Kata 6.b   Varga Virág 7.b  
      Máté Virág 5.c   Márkus Míra 7.b  
      Halmai Luca 6.b   Obernig Petra 7.b  
      Koltai Zsófia 6.b   Kóródi Fanni 7.a  
      Bandúr Boglárka 6.b   Pörös Nikolett 7.a  
      Takács Petra 6.b   Tolnay Szabina 7.a  
      Simon Fruzsina 7.b      
      Tarcsai Viktorina 7.b      

    Felkészítő tanárok: Császár Alexandra és Pokol Lajos

    II. Könyvtárhasználatra épülő irodalmi verseny
    2015. április 16. Városközponti Általános Iskola könyvtárosai szervezésében.

      Bertók Flóra 7.b

    Nádor Bori 6.a

    Kocsis Boglárka 7.b

    Arany minősítést

    ért el.

    Kovács Dragan 7.a

    Mácsai Zsóka 7.a

    Gergely András 7.a

    Ezüst minősítést

    kapott.

     
    Felkészítő tanár: Kerekesné Kuba Gabriella


    Városi vers- és prózamondó verseny
    2015. április

    Csernik Dávid Zakariás

    4.a osztályos tanuló

    próza kategóriában

    2. helyezést ért el

    Felkészítője: Cserné Méhn Andrea


    20. országos szorobánverseny
    területi fordulója

    2015. április 16.

    Szerdán 42 tanulónk sikeres KYÚ vizsgát, szintmérőt teljesített.
    A csütörtöki területi versenyről 7 tanuló képviseli iskolánkat a
    Budapesten megrendezésre kerülő országos versenyen, májusban.
       


     
        HELYEZÉS NÉV OSZTÁLY  
       


     
     
  • 1. ÉVFOLYAM
  • 4. Pintér Éva 1.c  
        4. Bosnyák Levente 1.c  
        4. Jeges Milán 1.a  
        4. Stockwell Kende 1.c  
          Felkészítő: Nagy Lászlóné    
       


     
     
  • 3. ÉVFOLYAM
  • 3. Fertály Dávid 3.a  
        4. Kovács Janka 3.a  
        4. Nagy Bálint 3.a  
          Felkészítő: Scheich Józsefné    
       


     


    Teleki Pál országos földrajz-földtan verseny
    megyei fordulójának eredményei

    2015. április 11.

       


     
        HELYEZÉS NÉV OSZTÁLY  
       


     
     
  • 8. ÉVFOLYAM
  • II. Reisz Ákos 8.c  
        III. Takács Júlia 8.c  
       


     
     
  • 7. ÉVFOLYAM
  • I. Kocsis Boglárka 7.b  
        II. Bertók Flóra 7.b  
       


     
    Országos verseny: 2015.05.15-17. Eger

    Megyei német népdaléneklési verseny
    2015. április 05.

    Kiricsi Martin

    2.b osztályos tanuló

    Arany

    minősítést kapott.

    Felkészítője: Kleicsné Wunderlich Viktória


    Arany János városi vers- és prózamondó verseny
    2015. március 25.

      Dömölki Attila

    6.b

    I. helyezést

    ért el, valamint elnyerte

    a közönségdíjat is.

    Kóródi Fanni

    7.a

    II. helyezett

    lett.



     
    Felkészítő: Nagyné Kraáh Beáta


    Benedek Elek Regionális Mesemondóverseny
    2015. március 20.

     

    Dömölki Attila János

    6.b

    I. helyezést

    ért el.

    Felkészítő tanár: Nagyné Kraáh Beáta

     
        Vukman Dorina Barbara

    4.a

    különdíjban részesült.

    Felkészítő tanár: Cserné Méhn Andrea
     

    Városi angol verseny
    2015.03.19.

    A Pedagógiai Intézet által rendezett
    "Az én ideális iskolám" című angol
    nyelvi pályázaton iskolánk csapata

    4. helyezést  ért el.

      A csapat tagjai:

    Bertók Flóra, Jagicza Eszter, Kocsis Boglárka

    7.b osztályos tanulók.

    Felkészítő tanárok: Mosonyi Mónika és Ludézerné Szandtner Magdolna
     

    Megyei technika verseny

      Gulyás Gergő 8.a,

    Gaszler Bálint 8.b,

    Gergely András 7.a

    I. helyezést

    értek el.

    Felkészítő tanár: Bárkányi Tamásné


     

    Jedlik Ányos országos fizikaverseny
    regionális döntője
    2015. március 4.

     

    Schäffer Tamás

    7.a osztályos tanuló

    V.

    helyezést ért el.


    Felkészítő tanár: Sebestyén Zoltán

    "Apám kakasa"
    vers- és prózamondó verseny


    Iskolánk alsó tagozatán március 11-én rendeztük meg az "Apám kakasa"
    vers- és prózamondó versenyt. Az osztályválogatókat
    követően 39 kisgyerek mérte össze képességeit, melyet 3 tagú zsűri
    értékelt. Az alábbi eredmények születtek:

       


     
        HELYEZÉS NÉV OSZTÁLY  
       


     
     
  • 1-2. ÉVFOLYAM
  • I. Juronics Anna 1.a  
        II. Nagy Lujza 2.a  
        III. Csernik Zorka 1.a  
        KÜLÖNDÍJ Markotay Adrienn 2.d  
       


     
     
  • 3-4. ÉVFOLYAM
  • I. Csernik Dávid Zakariás 4.a  
        II. Hablinger Márk 4.c  
        III. Schneider Szonja 4.b  
        KÜLÖNDÍJ Király Iván 3.a  
        KÜLÖNDÍJ Vajta Gerda 3.b  


    A városi versenyen Csernik Dávid Zakariás képviseli majd iskolánkat.


      Mohácsiné Orbán Ibolya  

    Az eseményről készült fényképek itt találhatók: 


    "Dobd a kosárba" kosárlabda bajnokság
    2015. március 5.

    Iskolánk csapata a megyei versenyen 2. helyezést ért el.

               
      Csapattagok:   Kerényi Nóra 3.c  
          Piros Virág 3.c  
          Szakács Laura 3.c  
          Nagy Zsófia 3.c  
          Kovács Dániel 3.c  
          Kiss Benedek 4.a  
          Csernik Zakariás 4.a  
          Ughy Dorina 4.c  
          Erdős Fanni 4.c  
          Simon Dorottya 4.c  
          Dér László 4.c  
          Habling Márk 4.c  
          Szabó Benedek 4.c  
          Kiss Lajos 4.c  

    A csapat legeredményesebb játékosai: Simon Dorottya, Kiss Lajos.

    Felkészítő tanár: Pokol Lajos

    Német nemzetiségi szavalóverseny
    "nyelvjárás" kategória

    2015. február 28.

    Kiricsi Martin

    2.b osztályos tanuló

    továbbjutott az országos döntőbe.

    Felkészítője: Kleicsné Wunderlich Viktória


    Baranya megyei klarinét-szaxofon szakos
    növendékek találkozója

    Mohács, 2015. február

    Fábián László

    4.a osztályos tanuló

    Arany

    minősítést kapott.

    Felkészítő tanár: Jaremko Igor

    Országos Diákolimpia
    gyorskorcsolya döntő

    2015. február 21-22.
       
      Katona Lilla 6.a 3. hely rövid távon
      4. hely hosszú távon
      3. hely váltóversenyben
      Katona Kinga 4.a 5. hely rövid távon
      6. hely hosszú távon
      3. hely váltóversenyben

    Sikereikért mindkét tanuló tantestületi dicséretet kapott.

    "Dobd a kosárba" kosárlabda bajnokság
    2015. február 23.

    Iskolánk csapata a selejtező csoportban 1. helyen végzett,

    így a megyei döntőbe jutott.

               
      Csapattagok:   Simon Dorottya 4.c  
          Erdős Fanni 4.c  
          Kerényi Nóra 3.c  
          Szakács Laura 3.c  
          Ténai Enikő 3.b  
          Kiss Benedek 4.a  
          Csernik Zakariás 4.a  
          Fábián László 4.a  
          Pozsgai Marcell 3.c  
          Kovács Dániel 3.c  
          Mucsi Máté 3.c  
          Szabó Benedek 4.c  
          Dér László 4.c  
          Kiss Lajos 4.c  
          Stockwell Bendegúz 5.c  

    Felkészítő tanár: Pokol Lajos


    Megyei Diákolimpia eredményei úszás sportágban
    2015. február 18. Pécs, Hullámfürdő, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda

                 
     
  • Egyéni eredmények:

  •      
      I. Korcsoport 50m fiú mellúszás 2.hely Bujtár Barna 3.c  
          3.hely Tóth András 3.a  
        50m fiú hátúszás 2.hely Bujtár Barna 3.c  
        50m lány hátúszás 3.hely Hart Petra 3.c  
      II. Korcsoport 50m mellúszás 3.hely Zentai Leila 5.a  
      III. Korcsoport 100m fiú hátúszás 2.hely Horváth Brúnó 5.a  
                 
     
  • Váltóversenyek:

  •      
      II. Korcsoport 4x50m fiú gyorsúszó B váltó 1.hely Wagner Máté 6.a  
            Juronics Máté 6.a  
            Vald Erik 6.b  
            Nagy Péter 6.a  
        4x50m fiú gyorsúszó A váltó 1.hely Bogner Marcell 6.a  
            Horváth Brúnó 5.a  
            Korb András / Jókai Úti Ált. Isk. 6.a  
            Reisz Patrik / Jókai Úti Ált. Isk. 7.c  
        4x50m lány gyorsúszó B váltó 2.hely Látschám Dóra 6.a  
            Oláh Tamara 6.a  
            Ratkai Jasmin 6.a  
            Koltai Zsófia 6.a  

     



     
     



     

    Szép magyar beszéd - városi verseny
    2015. február

    Dömölki Attila

    6.b osztályos tanuló

    III. helyezést ért el.

    Felkészítő: Nagyné Kraáh Beáta

    44. Schneider Lajos Népdaléneklési Verseny
    2015. február 14.

     

    Ördög Csenge

    5.b osztályos tanuló

    szóló kategóriában

    arany

    minősítést kapott.

     
     

    Csányi Eszter

    5.a osztályos tanuló,

    Ördög Csenge, Regdon Sára

    5.b osztályos tanulók

    kisegyüttes kategóriában

    arany

    minősítést értek el.

    Felkészítő tanár: Ódor Eleonóra
     

    DARTS diákolimpia
    területi bajnokság

    2015. február 14. Darány

      NÉV OSZTÁLY HELYEZÉS KORCSOPORT  
      Dömölki Attila 6.b 4. hely 3.KCS.
      Mácsai Zsóka 7.a 2. hely 3.KCS.
      Mácsai Luca 4.a 3. hely 2.KCS.
      Molnár Tercia 4.a 2. hely 2.KCS.
      Vukmann Dorina 4.a 1. hely 2.KCS.
      Dömölki András 3.b 1. hely 1.KCS.

    Felkészítő: Varró Gábor


    Megyei Népdaléneklési Verseny
    2014. december 15.

     

    Ördög Csenge

    5.b osztályos tanuló

    5.6. évfolyamos kategóriában

    III.

    helyezést ért el.

     
     

    Csányi Eszter, Vétek Dóra

    5.a osztályos tanulók,

    Ördög Csenge, Regdon Sára

    5.b osztályos tanulók

    kisegyüttes kategóriában

    a versenyen való eredményes

    szereplésért kaptak oklevelet.


    Felkészítő tanár: Ódor Eleonóra
     

    Deák Ferenc nyelvi és szövegértési verseny
    2014. december

      NÉV OSZTÁLY HELYEZÉS FELKÉSZÍTŐ
      Novák Sára 4.b 6.hely Bálint Józsefné
      Németh Vilmos 5.a 4.hely Nagyné Kraáh Bea
      Knoch Ella 6.a 17.hely Lénártné Makray Klára
      Mácsai Zsóka 7.a 7.hely Nagyné Kraáh Bea
      Novák Levente 8.c 6.hely Henglné Kovács Melinda



    Országos gyorskorcsolya diákolimpia
    megyei forduló

    2014. december

      NÉV OSZTÁLY HELYEZÉS  
      Katona Kinga 4.a 1. hely
      Katona Lilla 6.a 1. hely


    Janus Gimnázium - megyei angol verseny
    2014. november

    Takács Júlia 18. hely

    Felkészítő: Ludézerné Szandtner Magdolna


    Nyelvi munkaközösség megyei versenyeredményei
    2014. november

    Vidám német nyelvi vetélkedő a Leőwey Gimnáziumban:

      I. hely Jaks Míra, Fuchs Hanna, Büki Bernadett, Treszner Benedek Bence (8.osztály)  
       
     
      II. hely Mácsai Zsóka, Reitz Réka, Wagner Kristóf, Schäffer Tamás (7.osztály)  
       
     
      II. hely Kóródi Fanni, Klein Dalma, Gelb Brúnó, Fábián Péter (7.osztály)  
       
     
      III. hely Rinnenbach Elena, Tolnay Szabina, Török Virág, Kovács Dragan (7.osztály)  
       
     
        Felkészítő: Horváth Ágnes  


    Jókais matematikaverseny eredménye
    2014. november 20.

       


     
        HELYEZÉS NÉV FELKÉSZÍTŐ  
       


     
     
  • 2. ÉVFOLYAM
  • 2. Merza Szabó Nikoletta Lombos Tamásné  
        3. Nagy Kata Kleicsné Wunderlich Viktória  
       


     
     
  • 3. ÉVFOLYAM
  • 1. Fertály Dávid Scheich Józsefné  
        3. Verno Massimo Scheich Józsefné  
       


     
     
  • 4. ÉVFOLYAM
  • 1. Fábián László Cserné Méhn Andrea  
        3. Wágner Mihály Dávid Cserné Méhn Andrea  
        3. Csernik D. Zakariás Cserné Méhn Andrea  
        4. Kiss Katalin Cserné Méhn Andrea  
       


     
     
  • 5. ÉVFOLYAM
  • 3. Molnár Csongor Rósné Molnár Anita  
        5. Galambos Gréta Rósné Molnár Anita  
       


     
     
  • 6. ÉVFOLYAM
  • 3. Perl Máté Rósné Molnár Anita  
        4. Wagner Máté Rósné Molnár Anita  
       


     
     
  • 7. ÉVFOLYAM
  • 1. Schäffer Tamás Ódor Eleonóra  
        3. Tóth Marcell Ódor Eleonóra  
        4. Jagicza Eszter Ódor Eleonóra  
       


     
     
  • 8. ÉVFOLYAM
  • 2. Treszner Benedek Bence Koszorus Lászlóné  
        3. Gulyás Gergő Koszorus Lászlóné  
        4. Reisz Ákos Koszorus Lászlóné  
       


     


    Kenguru-bajnokság
    2014. november 23.
    2015. májusig tartó kosárlabda mérkőzések.

    Iskolánk 4. osztályos kosárlabdázói vasárnap 2 mérkőzést játszottak.

               
      Eredmények:   Belvárosi - Koch Valéria 60 : 14  
          Belvárosi - Apáczai Nevelési Központ 51 : 13  
               
      Csapattagok:   Kiss Benedek 4.a  
          Csernik Zakariás 4.a  
          Dér László 4.c  
          Erdős Fanni 4.c  
          Szilágyi Dóra 4.c  
          Simon Dorottya 4.c  

    Felkészítő tanár: Pokol Lajos

    Gratulálunk a győzelmekhez !

    Városi környezetismereti verseny
    az Állatok Világnapja alkalmából
    2014. október 17.

    Iskolánk csapata III. helyezést ért el.
               
      A csapat tagjai:   Buzás Dominik 4.c  
          Józsa Anna 4.c  
          Zádori Iván 4.c  

    Felkészítő tanár: Ott Zsuzsanna

    "Fedezd fel az erdőt" - megyei túraverseny
    2014. október 4. szombat

    Iskolánk 2 csapattal vett részt.

    2. helyezést

    értek el:

          Wágner Kristóf 8.b
          Bancsu Tamara 8.b
          Gaszler Bálint 8.b
          Mácsai Zsóka 7.a


    4. helyezést

    értek el:

          Répásy Kíra 6.b
          Vidus Georgina 6.b
          Vald Erik 6.b
          Semjén Márton 6.b


    Felkészítő tanár: Dr. Hardicsayné Dani Gizella


    Atlétika: Megyei Duatlon Diákolimpia

    Görcsöny, 2014. 09. 27. szombat    Felkészítő tanár: Salamon László

        1. hely Hart Petra 3.c  
        2.hely Zlatics Anina 4.c  
        2.hely Zlatics Botond 7.b  
        4.hely Szakács Tamás 7.b  
        5.hely Pozsgai Marcell 3.c  


    Mind az 5 versenyző bejutott az országos döntőbe !







    Régebbi eredményeink ...> > >




    Kapcsolat
      Szülői Szervezet
    Tábor
      Tábori jelentkezési lap
    Pályázatok
      1. EFOP 3.1.5 pályázat
      2. EFOP 4.1.3 pályázat
      3. EFOP 3.2.4 pályázat
      4. Intézményvezetői pályázat
    Tájékoztatók
      Csengetési rend
      Házirend
      Uszodarend
      Iskolapszichológus
      Diákigazolvány
      Behajtási engedély
    Gazdasági iroda
      Közétkeztetés
      Étlapok
      Galériák
      Ki mit tud 2018
      Felsős farsang 2018
      Pancake Day 2018
      Alsós farsang 2018
      Betlehemezés 2017
      Mikulás 2017
      Német meseverseny 2017
      Meseest 2017
      Haloween 2017
      Sumonyi kirándulás 2017
      Erdők hete 2017
      Nyári Tábor 2017
      Virágositás 2017
      Madarak és fák napja 2017
      Ökonap 2017
      Állatkert 2017
      Bündel 2017
      Mesevetélkedő 2017
      Erdély 2017
      Sebők Gábor emlékverseny 2017
      Farsang 2017
      Apám kakasa 2017
      Pancake day 2017
    Videók
      2017.04.23. Táncverseny


    ISKOLÁNK NAVA-PONT
    ZÖLD GONDOLAT
    LOVAGREND
    Ahonnan oldalainkra kattintottak